Адміністрація ЗДО

/Files/images/mg_0261.jpg
ГОДИНИ ПРИЙОМУ

ЩОСЕРЕДИ: 08.00-11.00 ЩОП'ЯТНИЦІ: 14.00-17.00
Освіта: вища. У 1997 році закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний коледж та здобула спеціальність вихователь дітей дошкільного віку. У 2006 році з відзнакою закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний інститут і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільне виховання" та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку.
У 2015 році закінчила Харківський національний педагогічний універсітет ім. Г.С. Сковороди, здобула ступінь магістра за спеціальністю "Управління навчальним закладом" і з добула кваліфікацію керівника підприємства, установи та організації
ВИХОВАТЕЛЬ-МЕТОДИСТ

Кизим Лариса Іванівна
Освіта: вища. У 1982 році закінчила Харківське педагогічне училище за спеціальністю вихователь дітей дошкільного віку. В 1988 році закінчила Харківський державний університет ім.О.М.Горького і отримала повну вищу освіту за спеціальністю філолог, викладач російської мови та літератури.

/Files/images/getimage.jpg Заступник завідувача з господарства
Павленко Любов Анатоліївна