Створення розвивального середовища

Державні символи України - це своєрідний паспорт, візитна картка нашої держави, офіційне представництво в будь-якій точці планети та за її межами, а наявність державної символіки за будь-яких умов дає людині можливість відчути себе морально, соціальне, політичне і юридичне дієздатною та захищеною.
Метою використання державних символів у навчально-виховному процесі є активізація формування почуття свідомого громадянина України, здатного захищати її незалежність, готового взяти на себе відповідальність за добробут і безпеку себе самого, своєї родини, народу.
/Files/images/кутоко.jpg /Files/images/куто.jpg
/Files/images/куточ1.jpg /Files/images/кут.jpg
Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації. З метою виховання у дошкільників виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки у національному куточку розміщено стенд «Наша країна-Україна» з зображенням Герба України, Прапора, Гімну України. Також в наявності Прапор України.
/Files/images/Рисунок1.jpg
/Files/images/Рисунок2.jpg /Files/images/Рисунок3.jpg
«Національні символи України» - рушник, віночок, калина, верба, пшениця, писанки, хата гармонійно розташовані в куточку і наочно знайомлять дітей як з національними символами України так і виступають як народні національні обереги.
/Files/images/Рисунок5.jpg /Files/images/Рисунок4.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 309