Сторінка сестри медичної старшої

Наша сестра медична старша - Кора Марина Анатоліївна

/Files/images/risunok1.jpg

Завдання та обов'язки сестри медичної старшої
1. Керується чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність закладів охорони здоров’я.
2. Комплектує набори медичного інструментарію відповідно до виду операції.
3. Готує та стерилізує матеріал.
4. Володіє методикою забору матеріалу для лабораторних досліджень.
5. Несе відповідальність за витрати медикаментів.
6. Володіє методами реанімації, вміє надати допомогу при травматичному пошкодженні, кровотечі, колапсі, отруєнні, утопленні, механічній асфіксії, анафілактичному шоці, опіках, відмороженні, алергічних станах.
7. Володіє методами асептики та антисептики.
8. Веде медичну документацію.
9. Бере активну участь в поширенні медичних знань серед населення щодо профілактики захворювань та їх ускладнень.
10. Дотримується принципів медичної деонтології.
11. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів (МОЗ України. Наказ 24.03.2016 № 234)

До уваги батьків!

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв"язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його. (ст.15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб").

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров"я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями. (ст.15 Закону України "ПРо захист населення від інфекційних хвороб").

Інфекційні захворювання інформація медичної сестри

Вітряна віспа інформація медичної сестри