Методична робота

Пріоритетний напрям: фізкультурно-оздоровчий.

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ДНЗ НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

•продовжити роботу щодо національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку через ознайомлення з історією і сучасним життям рідної країни;
•продовжити роботу над комунікативно-мовленнєвим розвитком дошкільників через використання засобів фольклору;
•активізувати роботу щодо формування у дітей дошкільного віку життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації та надання їм психологічної допомоги в рамках участі в проекті "Вчимося жити разом".

НОРМАТИВНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ДНЗ В 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУРОЦІ:

ЗМІСТ ОСВІТИ У ЗДО В 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ:

• Базовим компонентом дошкільної освіти
  • Чинними комплексними програмами:

•Впевнений старт, кер. проекту Жебровський В.М. (наказ МОНмолодьспорту України від 21.05.2012 № 604);

•Дитина, наук. кер. Огнав'юк В.О.- нова редакція 2015 року;

• Програма розвитку дітей дошкільного віку з важкими порушеннями зору (авт.-Гудим І.М.)

• парціальними програмами:

•програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» (авт. Борщ Р.М., Самойлик Д.В.)

"Україна-моя Батьківщина", програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку(авт. - Кичата І.І., Каплуновська О.М., Палець Ю.М., за наукового редагування Рейпольської О.Д.).

•«Граючись вчимося. Англійська мова. Програма для дітей старшого дошкільного віку, методичні рекомендації (Гунько С., Гусак Л., Лещенко З.)

"Вчимося жити разом», програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4-х до 6-7 років (авт. Піроженко Т.О., Хартман О.Ю.)